İnstagram ile görev yap para kazan

Dijital ortamlarda para kazanmayı herkes ister, aslında para kazanmak okadar da basit değildir. Bazı para kazanmayı sağlayan platformlar dışında para kazanmayı ümit eden sitelere asla güvenmeyiniz. Şimdi İnstagram hesabınızdan nasıl para kazanacağınızı basit ve kolay yolunu anlatacağım.

İnstagram ile görev yapmak

Bigorevyap.com sitesinde, üye olduğunuz andan itibaren, yeni görevler kısmında instagram görevlerini seçtikten sonra karşınıza çıkacak olan görevlerden dilediğiniz görevi seçerek, 0,20 ile 0,50 kuruş bakiye kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu görevleri market bölümündeki netflix hesabı, spofiy hesabı yada size uygun olan market ürünlerini seçebilirsiniz.

İnstagram Beğeni Yaparak paza kazanma

İnstagram hesabınız varsa, bigorevyap sitesindeki görevler bölümünden size verilen instagram görevlerinde beğeni yaparak görevi tamamlayabilirsiniz. Her beğeni görevinde size 0,20 ile 0,50 kuruş bakiye eklenecektir.

 

İnstagram Yorum yaparak para kazanma

İnstagram hesabınız  varsa ve az takipçiside olsa para kazanmak istemezmisiniz? Şimdi bigorevyap.com web sitesine giriş yaptıktan sonra üyelik alıp, Yeni Görevler kısmında, instagram görevlerine bakarak, instagram yorum görevi kısmında size uygun görevleri kabül edip, görevleri yerine getirdiğiniz takdirde hesbınıza verilen miktar kada ücret geçecektir.

 

 

İnstagram Takip yaparak para kazanma

 

İnstagram üzerinden insanları takip ederek para kazanmak çok kolay olduğunu biliyor muydunuz? bigorevyap.com web sitesine giriş yaptığınızda yeni görevler kısmından instagram takip et kazan bölümünde verilen görevleri harfiyen yerine getirdiğinizde size 0.20, 0.40, yada 0.50 kuruş kazandıracaktır.

 

Leave a Reply